VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca / Aktualitātes
VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca
VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca
Alejas,
Kraujas, Gārsenes pagasts, Aknīstes novads, LV-5208
Latvija

+371 65229448
+371 65229484
aknistespns@apollo.lv


Aicinām darbā sertificētu mākslas terapeitu
25.10.2019


VSIA “Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā sertificētu mākslas terapeitu uz nenoteiktu laiku.

Alga par 1,00 amata vienību no 1187 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un piemaksas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā (par stāžu ārstniecībā; speciālā piemaksa par īpašu risku; līdz 31.12.2019. piemaksa Veselības reformas pasākuma rīcības plāna ietvaros psihiatriskās veselības uzlabošanai).

Prasības: bakalaura grāds vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālās un cilvēkrīcības zinātnēs vai veselības aprūpē, veselības zinātnē un medicīnā, vai sociālajā labklājībā un psiholoģijā, vai pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs, vai mākslā un mākslas terapeita kvalifikācija, atbilstošs sertifikāts mākslas terapeita specialitātē un reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā, precizitāte un augsta atbildības sajūta, vēlme strādāt un apgūt jaunas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu.  Valsts valodas zināšanas atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Iemaņas darbā ar Microsoft Office piedāvāto programmatūru pieredzējuša lietotāja līmenī.

Darba režīms: Normālais saīsinātais darba laiks ar summētā darba laika uzskaiti.

Sīkāka informācija pa tālruni 65229448 (sekretāre) vai rakstīt uz e-pastu personāla vadītājai silvija.grauzina@aknistespns.lv 
      Atpakaļ