VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca / Par mums
VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca
·  Vēsture
·  Rekvizīti
·  Kā mūs atrast
VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca
Alejas,
Kraujas, Gārsenes pagasts, Aknīstes novads, LV-5208
Latvija

+371 65229448
dpns@dpns.gov.lv


Aicinām darbā medicīnas māsas
09.10.2020


VSIA “Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā medicīnas māsas (vēlams sertificētas garīgās veselības aprūpes māsas), uz nenoteiktu laiku.

Alga par 1,00 amata vienību no 692 līdz 785 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un piemaksas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā (par stāžu ārstniecībā; speciālā piemaksa par īpašu risku; līdz 31.12.2020. piemaksa Veselības reformas pasākuma rīcības plāna ietvaros psihiatriskās veselības uzlabošanai).

Prasības: māsas profesionālā izglītība, atbilstošs sertifikāts (ja ir – garīgās veselības aprūpes māsas) un reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā, precizitāte un augsta atbildības sajūta, vēlme strādāt un apgūt jaunas prasmes. Valsts valodas zināšanas atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Uzsākot darbu VSIA “Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca” tikko pēc skolas vai pārnākot strādāt no Rīgas, ir iespēja pieteikties ESF projektam “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas” saņemot kompensāciju par darbu reģionos ārpus Rīgas (arī par katru ģimenes locekli). Papildus informāciju skatīt šeit...

Sīkāka informācija pa tālruni 65229448 (sekretāre) vai rakstīt uz e-pastu personāla vadītājai silvija.grauzina@aknistespns.lv  
      Atpakaļ